עסקים רבים מחפשים את הדרך המושלמת לפרסם ולמצוא לקוחות חדשים כל הזמן… קמפיין פרסומי מוצלח הוא כלל לא פשוט בעולם בו תאגידים וחברות חברות יכולות להשקיע משאבים רבים ולבלוט פי כמה מעסקים קטנים אשר מבקשים להרחיב את קהל לקוחותיהם.

האינטרנט ככלי פרסומי

בעשור האחרון חל שינוי משמעותי בעולם הפרסום והוא ה א י נ ט ר נ ט! האינטרנט מאפשר לבעלי עסקים להרחיב את השטח הפיזי בו הם מציעים את מוצריהם / שירותיהם. במקביל האינטרנט מיישר קו עם החברות הגדולות ומאפשר לבעלי עסקים בעזרת יצירתיות ומסע פרסום מוצלח באינטרנט להפוך את אתר האינטרנט שלהם לכלי ריווחי.

 

משתמשים במנועי חיפוש להשיג תנועה

מנועי חיפוש ובראשם גוגל הם הדרך הנוחה ביותר למצוא מידע, שירותים ומוצרים… כולנו מכירים את זה כאשר אנו מחפשים משהוא… הבעיה עם מנועי חיפוש היא שהם מציגים רק עשר תוצאות בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש.

הנתונים מלמדים שמרבית הגולשים לא יעברו אל העמוד השני של תוצאות החיפוש ולכן כולנו (הכוונה בעלי עסקים) רוצים להופיע בעמוד הראשון עבור מילת המפתח שחשובה להם וכך לקבל הרבה תנועה של גולשים חדשים.

כך נולד קידום אתרים אורגני. מקדמי אתרים עושים כל שביכולתם לקדם = לפרסם את העסקים שבין לקוחותיהם כדי שתופיעו במספר מקומות גדול ככל האפשר ברשת האינטרנט ותיהנו מתנועת גולשים רחבה יותר אשר תהפוך בתורה להמרות כלומר לפניות או מכירות של מוצרים.

להצליח באינטרנט

את מה שהאינטרנט יכול לעשות בעבור העסק שלכם לא אוכל להסביר במאמר אחד אך מספיק להגיד כי האתר שלכם יכול להיות למקור הכנסה ראשי והוא כבר כזה עבור אינספור חברות ועסקים קטנים כגדולים, ספקי שירות וחנויות אלקטרוניות.

 

פעמים רבות אני רואה בעלי עסקים שמצליחים באינטרנט והודות לכך הגדילו את כמות הפניות / המכירות שהם עושים במאות אחוזים. הזרימה של לקוחות חדשים "יש מאין" אל בין לקוחות העסק יכולה להפוך עסק מדשדש לעסק מצליח וריווחי.

 

איך מתחילים?

חשוב להסתכל על האתר שלכם כישות נפרדת המייצגת את העסק שלכם ולהתחיל לפרסם אותו בצורה שיטתית וקבועה. הצעד הנכון הוא לפנות אל חברת קידום אתרים מנוסה מספיק עם תיק עבודות מרשים שיכולה לקחת את האתר שלכם צעד קדימה כך שתוכלו להתחיל להרוויח ממנו ולבנות לעצמכם קהל לקוחות ומוניטין.

 

המון בהצלחה, מקדם אתרים מומחה!

יצירת קשר קידום אתרים