חדש באתר

ריימונד וייל

שעוני ריימונד וייל הם מעין מותג השמור למבינים באמת בשעוני יוקרה. נכון שזהו מותג פחות מוכר לציבור הרחב ממותגים כמו שעוני טיסו, שעוני אומגה ועוד, אך כאן דווקא טמון הייחוד שבו. כאשר אתם בוחרים לרכוש שעון של ריימונד וייל אתם הופכים לחלק ממועדון יוקרתי של אנשים בעלי טעם מיוחד.

שעוני ריימונד וייל (Raymond Weil) מכילים את כל מה שהפך את המושג "שעון שוויצרי" למוכר כל כך – איכות ללא פשרות בבחירת החומרים ובטכנולוגיות הייצור שמאפשרת להגיע לרמות דיוק מהדימות; אמינות ומתן שירות מצוין; עיצוב אצילי ומיוחד. כל אלו ועוד הופכים את שעוני ריימונד וייל למוצר איכותי המכבד את בעליו ומעניק לו יוקרה.

ההיסטוריה של שעוני ריימונד וייל
בניגוד לחברות שעוני יוקרה משוויצריה כמו חברת שעוני אומגה או טיסו, שעוני ריימונד וייל היא חברה חדשה יחסית. החברה הוקמה על ידי ריימונד וייל, שהיום הוא יושב הראש של החברה, בשנת 1976. החברה מנוהלת במתכונת משפחתו כאשר חברים המשפחה האחרים מעורבים בניהול. מאז מקפידה חברת שעוני ריימונד וייל להשיק קולקציות מרהיבות של שעונים יוקרתיים המיועדים לגברים ולנשים ומציבים רף גבוה במיוחד בעולם שעוני היוקרה.
לקרוא עוד

תגיות: ,

שעוני סוויס ארמי

אמש ערכו עבורנו חברת סוויס ארמי את המפגש השנתי שלהם בו הם מציגים את דגמי השעונים החדשים לשנה זאת.

אני יודע, רבים כלל לא יודעים כי חברת סוויס ארמי ויקטורינוקס מייצרת שעונים אך הם מותג שעונים שוויצרי מעולה! למעשה לדברי הנציג שלהם הוא מכרו בשנת 2006 כמליון שעונים ברחבי העולם. שעוני סוויס ארמי בדיוק כמו האולרים שלהם מתאפיינים באיכות בלתי מתפשרת שווה לזכור שויקטורינוקס היא למעשה חברת מתכות מעולה ומייצרת שעונים בעיצוב חד, אלגנטי ועם מנגנונים מעולים!
לקרוא עוד

תגיות: , , , , ,

שעון Tissot t0134204620100

שעון גברים אלגנטי ויוקרתי מבית ענק השעונים טיסו’ (Tissot) עם גוף שעון מטיטניום שהיא סגסוגת עמידה במיוחד וקלת משקל ומגיע עם מסך מגע אשר איתו שולטים על מגוון התכונות העשירות של השעון.  מנגנון השעון דיגיטלי אנלוגי משולב עשיר בתכונות מעולות כמו מצפן, מד גובה, טרמומטר ועוד.. פני השעון עשויים מפחמן ומציעים מראה יחודי תלת מימדי שחור / אפור.

פירוט התכונות המיוחדות של השעון:

מצפן
מצפן עם 16 נקודות מדידה, מציג את המיקום בעזרת המחוגים

אלטימטר
מד גובה אשר מציג את המדידה ברגל או במטרים
לקרוא עוד

תגיות: , , , , , , ,

שעוני טאג היואר

חברת שעוני טאג היואר נוסדה בשנת 1860 על ידי אדוארד היואר. אדאורד הקים סדנה לייצור שעונים בכפר סט.למייר (st.lmier) על הגבול השוויצרי. שעוני טאג היואר הפכו לשם דבר תוך זמן קצר ונודעו בשל רמת הדיוק ורמת העבודה והגימור של כל שעון.

רמת הדיוק הפכה את שעוני טאג היואר למושלמים עבור מדידה של אירועי ספורט וכך תוך זמן קצר מצאה חברת טאג היואר את הנישה המושלמת עבורה.

לשעוני טאג היואר יש מסורת ארוכה של חדשנות טכנולוגית בייצור שעונים איכותיים, בנוסף לייצור שעוני כרונוגרף ושעונים עמידים במים עמוקים. בשל האיכות והחדשנות יצר המותג טאג היואר קשר הדוק עם אירועי ספורט תחרותיים בהם הם מספקים את הטכנולוגיה למדידת הזמן בשלל התחרויות ונחשבים לנותן חסות באירועים כמו המשחקים האולימפיים גביע העולם בתחרוית סקי, FIA Formula החל משנת 1900.
לקרוא עוד

תגיות: , , , , , , ,

ספיר קריסטל

ספיר קריסטל בשלביו השונים

לרוב ניתן למצוא בשעוני יד ישנם שלושה סוגי זכוכית עיקריים:

  • הראשונה היא פלקסיגאלס, פלסטיק שקוף וקל משקל במיוחד.
  • השנייה היא זכוכית רגילה ולרוב מגדירים אותה כזכוכית מינרל.
  • והשלישית היא זכוכית קריסטל ספיר.

ישנם גם מקרים בהם מערבבים יצרני השעונים גם זכוכית מינרל עם ספיר לדוגמא: חברת שעוני סייקו מייצרת מספר דגמים עם שכבות של זכוכית מינרל עם מספר שכבות של ספיר מעליה, חברת סייקו קוראת לתערובת הזאת "Sapphlex".
לקרוא עוד

תגיות: , , , , ,