חדש – בלוג ישראל – רשת בלוגים

ציוד למסעדות

רבים חולמים על להקים מסעדה משל עצמם. עסק ביתי או אפילו רשת מצליחה יכולה לשנות את החיים של רבים מאיתנו וזאת עוד לפני שהזכרנו את העובדה שלהאכיל אנשים נחשבת למצווה עבור רבים מאיתנו.

פתיחת מסעדה איננה עניין של מה בכך וכוללת בתוכה תהליכים, השגת אישורים, השכרת ציוד למסעדות, ועוד שלל שלבים רבים בדרך אל המסעדה הנכספת או אפילו בית קפה ובמיוחד אם הוא דורש רישיון למכירת אלכוהול אשר מוסיף עוד מספר שלבים לתהליך.

צעדי תינוק

כל פתיחה של כל עסק ולא משנה כלל אם מדובר במשרד קטן או במסעדה מפוארת / בר מתחילה עם עיצוב, ריהוט וציוד מקצועי. אפילו כאשר מדובר בבית קפה קטן הוא דורש ציוד לבתי קפה בכמויות שלא תאמינו! מוצרי פלסטיק קשיחים, כוסות רבות, צלחות וסכום בלתי נגמר, מלחיות, מפיות וכמויות אדירות של חומרי ניקוי והרשימה מתארכת.

חשוב לתכנן את שלב הרכש בקפידה. פעמים רבות יצרו איתי בעלי פאבים ומועדונים וביקשו ממני לבנות להם רשימת קניות לבר או למסעדה שלהם וזאת מכיוון שיש לי ניסיון עשיר בניהול מסעדות וברים ויותר חשוב מכך יש לי ניסיון עשיר בלעשות את זה נכון וחסכוני.

הספק הנכון

חשוב מאוד למצוא ספק נכון וגם לדעת להתנהל מולו. בעלי מסעדות רבים לא יודעים זאת ולוקח להם שנים עד שהם מבינים כמה ציוד למסעדות המהווה ציוד נלווה הם יכולים להשיג מהספק שלכם כלומר ממי שמספק להם שתייה, חביות בירה ומשקאות אלכוהוליים.. אפילו גומי לריפוד הבר הוא חסכון של מאות שקלים ואתם יכולים לקבל אותו בקלות מהספק שלכם.

חשוב שיהיה לכם לפחות בעל מקצוע אחד מיומן שיוכל להשיג לכם הנחות משמעותיות וידע להתמקח מול ספקי ציוד למטבח,  מוצרי פלסטיק קשיחים וכוסות. גם מעבר לסבב הרכישה הראשון ההתנהלות התקינה של העסק היא שקובעת את אחוז ההישרדות שלו.

פעמים רבות היו קוראים לי לפאב כדי להוזיל את עלויות המחיה שלו ומצאתי המון המון בזבוזים שנבעו סתם מעצלנות וחסכו אלפי שקלים בכל חודש. זה אולי לא נשמע כמו כסף גדול אבל כאשר מדברים מחזור של בית עסק מתחיל ובמבט שנתי כמה אלפי שקלים מצטבר לעשרות אלפי שקלים בכל שנה.

בין שאתם צריכים ציוד לבית מלון או שאתם צריכים ציוד אחר, גדול יותר אתם מוזמנים לקרוא את הבלוג הזה, להכיר ולדעת.

המון בהצלחה

מנהל מסעדות ותיק.

 

תגובה אחת לפוסט “ברוכים הבאים לבלוג מסעדנות שלי”

  1. גברת וורדפרס

    בתאריך אוגוסט 10 2011

    שלום, זו תגובה.
    כדי למחוק תגובות, צריך רק להכנס למערכת, ולהציג את התגובות של הפוסט. שם יש אפשרויות למחיקה ועריכה של תגובות.

Comment RSS · TrackBack URI

כתיבת תגובה

שם: (חובה)

אימייל: (חובה)

האתר שלכם:

פרסום תגובה:

 

פתיחת בלוג בחינם

גם אני פתחתי בלוג בבלוג ישראלי. אתר הבלוגים היחידי בישראל המכיל אינספור אפשרויות עיצוב. ממשק ניהול בלוג מעולה מבוסס וורדפרס ותמיכה עם צוות האתר