ירידה תלולה במחירי החופשות לחו"ל

פורסם על ידי: lekohot | קטגוריה: איסתא, אשת טורס, דיזנהויז | בתאריך: 11-05-2011

0

כל שנה, תקופת החגים (ובמיוחד פסח) היא תקופה בה ישראלים רבים מנצלים את החופש מהעבודה, ונוסעים לחופשה בחו"ל. על כן, מצד אחד זוהי תקופה בה נוח (מבחינת ימי חופש ומזג אויר) לנסוע לחו"ל, אך מצד שני המחירים עולים בתקופה זו. אם התאפקתם ולא נסעתם בפסח, תוכלו ליהנות ממחירים משתלמים במיוחד בימים אלה.

עכשיו, לאחר שפסח עבר, המחירים של הטיסות וחבילות הנופש צונחים. מדובר על הבדל של בין 20%-40% בין מחיר אותה חבילה בפסח לעומת עכשיו. לדוגמא, אם תרצו לנפוש בפראג (דרך חברת דיזנהויז) במשך חמישה ימים וארבעה לילות, תוכלו לעשות זאת תמורת 500$ במקום 800$.

התקופה שלאחר פסח נחשבת לתקופה בעלת ביקוש מועט ביותר בתחום התיירות היוצאת. על כן, המחירים צונחים בהתאם ומבצעים רבים מוצעים ע"י סוכנויות הנסיעות (כגון איסתא, אשת טורס, דיזנהויז ועוד). מטרתם היא כמובן לנסות ולשכנע לפחות כמה אנשים לנפוש בחו"ל גם אחרי שפסח נגמר. כדאי לקחת בחשבון שדווקא בחודשים מאי ויוני, מזג האוויר בחו"ל אידיאלי לטיול, ויש הרבה פחות תיירים המצטופפים באזורי התיירות ובדיוטי פרי.

אשת טורס מדווחת שרוב האנשים שנוסעים בתקופה זו שלאחר החגים הם צעירים, זוגות וגמלאים, אשר מבקשים לנסוע בעיקר לסוף שבוע (ועל כן אשת טורס מציעה מבצעים רבים לאמצע השבוע). איסתא מוסרת שהמחירים של הטיסות גם הם נמצאים בירידה חדה בתקופה זאת. ההבדל יכול להגיע אפילו ל- 40%. לדוגמא, טיסה דרך סוכנות הנסיעות איסתא לאיטליה בסופ"ש, תעלה לכם 200$ במקום 550$.

אם כך, אם עוד נשארו לכם ימי חופשה ואתם לא בטוחים מתי לנצל אותם – עכשיו זה כנראה הזמן ליהנות מכמה ימים מרגיעים בחו"ל.

 

כתבו תגובה