סלקום מציעה מסלול חדש ומשיקה פרויקט חדש

פורסם על ידי: lekohot | קטגוריה: אורנג', סלקום, פלאפון | בתאריך: 09-05-2011

0

סלקום משיקה מסלול חדש בשם "מסלול קבוע". התכנית מזכירה את התוכניות שחברות הסלולר המתחרות פלאפון ואורנג'. המטרה העיקרית של החברות היא לקיים את הבטחתן למשרד התקשורת ולהציע תכניות בתמחור נמוך יותר. בעזרת המסלול הקבוע של סלקום, והתכניות שמציעות אורנג' ופלאפון, ניתן יהיה להורים להשגיח על חשבון הסלולר של הילדים שלהם ולבדוק שהם לא עוברים את הסכום המוסכם.

המסלול הקבוע של סלקום יאפשר ללקוח לשים גבול בסך של 139 ₪ אשר יחולקו בין הודעות SMS, גלישה סלולרית ושיחות. הסכום הנ"ל יגביל את המשתמש ויחסום את הגישה לאחר שהשמוש במכשיר יגיע לגבול של 139 ₪. כמובן שתתאפשר העברת שיחה למספר חירום, במידה ויהיה בכך צורך. כלומר, זוהי תכנית מוגבלת אשראי שמאפשרת להורה להגביל את צריכת הסלולר של ילדיו.

בנוסף, סלקום משיקה פרויקט חדש שמטרתו לאפשר ללקוחות לעשות מעקב שוטף ולהיות מודעים בכל עת למצב החשבון שלהם. דרך פורטל "סלקום 360" שהוקם במיוחד בפורטל סלקום בנייד ובאתר החברה, ניתן ללקוחות לראות מה מצב החשבון שלהם, לדעת לאן הם מתקשרים הכי הרבה ולבחון מהי התפלגות השימושים שלהם.

איך תדעו שאתם לא עוברים את מסגרת המסלול שקבעתם? תוכלו לקבוע ולנהל מערכת של התראות (דרך אתר סלקום) אשר תשלח לכם הודעת SMS כאשר תתקרבו לאחוזים מסוימים של ניצול הסכום שקבעתם. לדוגמא, תוכלו לקבל התראה כאשר אתם עומדים על 75% ניצול של הסכום, ובדרך זאת לדעת בדיוק איך עליכם לנהל את השיחות וההודעות שלכם בכדי לא לעבור את המסגרת. התראה נוספת תזהיר אתכם כאשר אתם מנצלים 95% מהסכום שקבעתם.

אם כך בעזרת השירותים החדשים של סלקום (ושל חברות הסלולר אורנג' ופלאפון), ניתן לנהל בצורה טובה ונכונה יותר את השימוש שלכם בסלולר, ולהיות מודעים למצב החשבון שלכם. אין ספק שהדבר יכול לעזור לכם לחסוך כסף.

 

כתבו תגובה