אני הפורץ שלך

שמי אבי (שם בדוי), בן 42 ממרכז הארץ. לפני כמה שנים נקלעתי למצב שבו לא יכולתי עוד להתפרנס בכבוד, וכמו שאתם יודעים, קשה היום מאוד לחיות בכבוד אם אין לך כסף. עד לאותה תקופה חייתי והתקיימתי כמו כל אחד רגיל, ונמנעתי מכל פעילות שעברה על החוק. אומנם לא הרווחתי הרבה אבל תמיד הייתי צריך עוד כסף. גם אני חייתי על אוברדראפט בבנק וגם לי יש 2 ילדים לפרנס.

את הבלוג הזה אני כותב לכם לאחר הרבה מחשבות. הפחד שאתפס, הפחד לספר למישהו בפעם הראשונה את מה שעובר עלי, לא ממש עזרו לי להגיע להחלטה. האמת שאני עדיין מתלבט. אבל אני חושב שמישהו צריך לדעת שיש אנשים שזו המציאות שלהם. יש אנשים שהם פורצים. פורצים לבתים ולפעמים גם גונבים מבתי עסק.

לא הייתי רוצה שתגדירו אותי כאדם רע או בושה לחברה. אני לא. לפעמים יש מצבים שהאדם לא מוצא מנוס ולא מקבל את התמיכה הנכונה והמספיקה כדי לא להגיע למצבים האלה. אני יודע שבסופו של דבר אני פוגע רק בעצמי, אבל אין לי ברירה אחרת. יכול להיות שאחד מכם ספג ממני את המכה ואני מצטער על כך. אבל אני רק מבקש שתנסו להבין גם אותי בזכות הסיפורים שאגלה לכם כאן בהמשך.

אני אשמח לשמוע כל תגובה שלכם לטוב ולרע. אני לא מצפה כמובן לקבל אהבה ללא תנאים. אבל אני כן מצפה שתחשבו טוב לפני שאתם שופטים אותי, ומחפשים אותי במצלמות האבטחה שלכם.

פורסם בקטגוריה הסיפור שלי, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים