חדש – בלוג ישראל – רשת בלוגים

תוכנית עסקית והבראת חברות

את המספרים כולנו יודעים – יותר מ90% מהעסקים יכנסו לצרות כלכליות לא פשוטות בשנה הראשונה. אז איך בעצם תצליחו לשבור את נתון העצוב הזה?

קבלו טיפ חזק – תכנון נכון לפני שמתחילים בכלל את העסק בשימוש תוכנית עסקית הוא חבל ההצלה הראשון שלכם. אם תעשו תוכנית מדויקת עם כמה שפחות חריגות תוכלו לתכנן תזרים מוזמנים חיובי כבר אחרי השנה הראשונה. הסטטיסטיקה קשה אך אפשר לשבור אותה עם עובדים נכון ומסודר.

ומה קורה אם אתם לא מומחים לכלכלה?

ייעוץ עסקי נקודה!

אל תתפשרו ותיקחו מישהו מקצועי שייתן לכם טיפים באופן קבוע ושוטף על איך שאתם מתנהלים – הבעיה פה היא שמנהלים מתחילים רבים נכנסים לסיפור עם חתיכת גישה שלילית לנושא ואומרים לעצמם "מי הוא שילמד אותי?!" – בעיית אגו תמיד הייתה חזקה אצל הישראלים.

עצה שלי: תקשיבו לאדם שמומחה בהבראת חברות , אדם שראה כמה וכמה ניסים בחיים שלו והצליח להציל חברות בקשיים. הוא יכוון אותכם ויציג בפניכם תוכנית עסקית חזקה עם הרבה רצון שתכלול את הפרטים הבאים :

תקציר מנהלים ,תיאור כללי של החברה / עסק, מוצרים ושירותים,תכנית שיווק,תכנית תפעול,ההנהלה וצוות העובדים,הוצאות הקמה / יעוד ההשקעה,תכנית ותחזית פיננסית.

תוכנית עסקית כזאת היא סוג של מסגרת לעסק שלכם לפני שבכלל מתחילים למכור את המוצר הראשון. תהיו קשובים למסגרת הזאת ותצליחו , אם תכנסו בהתלהבות של "אני מנהל אני יודע מה אני עושה" – תיפלו.

בלי פחד בכל זאת…

יש הרבה חברות בקשיים בשוק אבל זה לא אומר שאתם נכנסים לבור עם סוף ידוע מראש, אם יש לכם את התשוקה למקצוע שלכם ואתם רוצים לקחת את זה קדימה , תלכו עם זה עד הסוף. פשוט להיות קשובים לתוכנית העסקית שבניתם מלכתחילה בעזרת ייעוץ עסקי. תרגישו חופשי גם להתייעץ עם מומחים או אנשים מנוסים שעברו את השנה הראשונה של פתיחת עסק , מדובר במדרון לא קל בהתחלה אבל אחרי מספר שנים אפשר להרגיש מרוצים מאוד מהתוצאה.

ממש מקווה שהמאמר הזה עזר לכם ותצליחו להעמיד עסק שתמיד חלמתם – אני הצלחתי בגדול!

תגובה אחת לפוסט “חברות בקשיים – איך לעזאזל יוצאים מזה?”

  1. בועז

    בתאריך דצמבר 28 2011

    מסכים עם כל מילה.
    חשוב לבחור יועץ עם נסיון עסקי ולא רק כלכלן שמומחה בתיאוריות.

Comment RSS · TrackBack URI

כתיבת תגובה

שם: (חובה)

אימייל: (חובה)

האתר שלכם:

פרסום תגובה:

 

פתיחת בלוג בחינם

גם אני פתחתי בלוג בבלוג ישראלי. אתר הבלוגים היחידי בישראל המכיל אינספור אפשרויות עיצוב. ממשק ניהול בלוג מעולה מבוסס וורדפרס ותמיכה עם צוות האתר