חדש – בלוג ישראל – רשת בלוגים

תוכנית עסקית לחברה בקשיים

בפוסט זה ארצה לשוחח על מצב נתון – חברות בקשיים הזקוקות  לתוכנית הבראה כזו או אחרת. השאלה הנשאלת היא – אל מי אותה חברה בקשיים צריכה לפנות, האם החברה הזו, המצוייה כרגע בקשיים קשים יכולה לפנות לכל יועץ עסקי, או שמה חברה זו צריכה לפנות ליועץ עסקי בעל ניסיון בתחום הבראת החברות. אם כן, אנו נענה על כל השאלות בשמחה.

הבראת חברות בקשיים – למי לפנות?

כן, אתם אם חלילה אתם חברה הנמצאת בקשיים, אתם צריכים לפנות ליועץ עסקי כזה או אחר המתמחה בתחום זה – בתחום הבראת החברות. המון יועצים יקפצו על ההזדמנות, אך חשוב לבקש מאותו היועץ /חברה שתראה לכם דוגמאות לדברים שהיא עשתה בעברה, להצלחות. בנוסף לכך, אתם צריכים לבדוק טוב טוב כי אותו היועץ אכן מסוגל להעניק לכם שירותי כתיבת תוכנית עסקית – הרי זהו חלק מתהליך ההבראה.

המומלץ שלי.

כיועץ עסקי בעל שנים של ניסיון, הייתי רוצה דווקא להמליץ על חברה חיצונית, שאחד מתחומי ההתמחות העיקריים שלה היא דווקא ייעוץ לחברות במשבר – זוהי חברת אופק ייעוץ עסקי, המעניקה שירותי ייעוץ עסקי לחברות במשבר, ועושה זאת בהצלחה מרובה!

בהצלחה!

2 תגובות לפוסט “תוכנית עסקית לחברה בקשיים”

 1. Terra28Mcmillan

  בתאריך ספטמבר 18 2011

  אני חייבת להגיד שכל בלוג תוכנית עסקית הזה שלכם- פשוט מעולה!
  תמשיכו בעבודה הטובה:)

 2. בועז

  בתאריך דצמבר 28 2011

  תודה, ובהצלחה.

Comment RSS · TrackBack URI

כתיבת תגובה

שם: (חובה)

אימייל: (חובה)

האתר שלכם:

פרסום תגובה:

 

פתיחת בלוג בחינם

גם אני פתחתי בלוג בבלוג ישראלי. אתר הבלוגים היחידי בישראל המכיל אינספור אפשרויות עיצוב. ממשק ניהול בלוג מעולה מבוסס וורדפרס ותמיכה עם צוות האתר