איך פותחים בלוג?

רוצים לפתוח בלוג באתר ישראלי? אם אתם כותבים מוכשרים ויש לכם מה להגיד אתר בלוג ישראלי הוא המקום בשבילכם. כל בלוג עובר תהליך אישור ידני כדי לשמור על איכות האתר.

פתיחת בלוג בחינם

על בלוג ישראלי

אתר בלוג ישראלי (israel-blog.co.il)  הוא פרויקט חינמי מבית שגיב SEO קידום אתרים בגוגל. הפרויקט נועד כדי לאפשר לכותבים מוכשרים ליצור בלוג אישי ללא תשלום ובקלות יחסית. לטובת מטרה זאת וגם כדי להעשיר את מגוון התבניות אשר "מבינות עברית" העברנו למעלה מ30 תבניות וורדפרס עברות מלא והן זמינות לבעלי בלוגים באתרים.

הרישום לאתר בלוג ישראלי

הרישום לאתר בלוג ישראלי איננו עולה כסף! הוא חינמי לגמרי ומתבצע לאחר פנייה אלינו בדף יצירת בלוג בחינם. למרות שכולם יכולים לפנות אנו מסננים אילו בלוגים יפתחו ברשת ואילו לא וזאת מכיוון שבעלי עסקים רבים אשר מבקשים לקדם את האתר שלהם יוצרים בלוג בן עמוד אחד עד שלוש כדי למלא אותו בקישורים ותו לא!בכדי לשמור על איכות האתר אנו מאשרים פתיחה של בלוגים אמיתיים בלבד אשר מאחוריהם יש לבעליהם מה להגיד, לשתף או לכתוב שבאמת יעניין גולשים.

תנאי שימוש באתר

תנאי השימוש באתר מאוד פשוטים. לאלו ביניכם אשר רוצים לקרוא את הגרסה המלאה תוכלו לעשות זאת בדף "תנאי שימוש". התקציר המהיר הוא כי כל הזכויות שמורות על כל הטקסטים, הגרפיקות, הסרטונים או כל מדיה אחרת או סימנים מסחריים אשר מופיעים באתר בלוג ישראלי. אם יש ספק, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס יצירת קשר ונשמח לענות על שאלות פרטניות.

מתרגמים את הרשת

אין ספק כי הרשת שברה את כל הגבולות, הסירה מחסומים ויצרה עולם חדש. בעולם בו שפות הן הגשר האחרון אתם צריכים חברת תרגומים מקצועית שתלווה אתכם לאורך הליך של תרגום אתר מקצועי או תרגום מסמכים לכל שפה. אל תשכחו את הפינה הקטנה הזאת שאתם צריכים חברת תרגומים מקצועית.